Sywert van Lienden doet emotionele oproep op LinkedIn: ‘Het leven is al een tijd zwaar’

Van mondkapjesmiljonair tot woonruimtezoeker - het kan verkeren. Roddelkanaal Reality FBI deelde vandaag een opvallend screenshot van een LinkedIn-post van Sywert van Lienden. De voormalig ondernemer doet daarin een openhartige oproep voor hulp: hij is op zoek naar woonruimte én werk.

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Nikola van Krieken

“Na jaren van geïsoleerd leven door schaamte en aanhoudende (publicitaire/juridische) druk van buitenaf, moet ik nu noodgedwongen openlijk om hulp vragen”, schrijft Sywert. Hij laat weten dat hij en zijn partner Ilse uit elkaar gaan en dat hij, mede door beslag op zijn bezittingen en de verkoop van zijn woning, weinig opties heeft.

De post is ongekend openhartig: “Ik zoek bij voorkeur iets in de omgeving van Hilversum om dicht bij de kinderen te kunnen blijven. Liefst een kleine, betaalbare ruimte met mogelijkheid tot inschrijving.” Ook staat hij open voor tijdelijke oplossingen zoals een hospitakamer of vakantieverblijf. En zelfs tips voor werk of een kop koffie om te sparren zijn welkom: “Ook suggesties of tips voor werk of vacatures zijn van harte welkom – net als een kop koffie of thee om daarover van gedachten te wisselen.”

Ooit miljoenen

Reality FBI vat de situatie bondig samen met een scherpe caption: “Ooit een man met miljoenen mondkapjes, nu met lege handen op LinkedIn.”

Of Sywert die nieuwe start waar hij op hoopt gaat vinden? Dat zal de tijd leren. Maar dat hij zich kwetsbaar opstelt, is in elk geval duidelijk: “Het leven is al een tijd zwaar en het is er niet eenvoudiger op geworden, maar met hulp hoop ik een nieuwe start te kunnen maken.”

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.