Waarom was ex-vrouw Rob de Nijs niet welkom bij musicalpremière?
Er was een opvallende afwezige bij de première van Malle Babbe, de musical over het leven van Rob de Nijs. Zijn ex-vrouw Belinda Meuldijk, met wie Rob twee zoons kreeg, was niet welkom.
![Belinda niet welkom bij musical](https://admin.ditjesendatjes.nl/wp-content/uploads/Vignet_RobdeNijs-8.jpg)
De musical is gisteren in première gegaan en naast Rob de Nijs zelf, was ook zijn ex-vrouw Belinda afwezig. Dat was niet haar eigen keus, onthult Evert Santegoeds in Shownieuws.
Niet welkom
,,Om haar er niet bij te laten zijn was eigenlijk een keuze van Joop van den Ende”, legt hij uit. En dat terwijl Belinda een grote rol speelt in het stuk. ,,Ja, in de carrière en in het leven van Rob. Ze is de moeder van twee van zijn kinderen. Maar het is geen geheim dat het tussen Belinda en Jet nooit zo geboterd heeft. Dat is natuurlijk allemaal al lang geleden en ik geloof dat Jet al een kleine twintig jaar officieel met hem is, maar dat was toch wel iets langer gaande dan Belinda wist.”
Beladen
Er was destijds sprake van een overlap, vervolgt Santegoeds. ,,Dat heeft tussen die twee voor wat problemen gezorgd en er zijn nog wel meer dingen gebeurd. De laatste jaren hebben ze elkaar wel veel gezien, ook op het huwelijk van Robbert afgelopen jaar. Maar nu was het toch wel heel erg beladen als iedereen erop gaat zitten letten hoe de vrouwen in de zaal zitten.”
LEES OOK:
Liefde voor Rob de Nijs staat centraal