Vrouw Rod Stewart is ‘baziger’ sinds ze bij de politie zit

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De vrouw van Rod Stewart is een stuk “baziger” sinds ze bij de Londense politie zit. Dat vertelt de 78-jarige zanger grappend aan de Britse krant The Mirror. Stewart is wel “heel, heel trots” op zijn vrouw Penny Lancaster, moet hij toegeven.

De 52-jarige Lancaster was vroeger model, maar is daar inmiddels mee gestopt. Nu zit ze bij de Londense politie en werkte ze onder meer tijdens de uitvaart van koningin Elizabeth en de kroning van koning Charles.

“Ze is wat baziger geworden”, lacht Stewart. “Zelfs onze twee kinderen hebben het gemerkt. Vooral als we in de auto zitten. Dan zegt ze: oh, je rijdt veel te hard. Je had je richting moeten aangeven daar!”

Stewart en Lancaster zijn sinds 1999 samen. Ze hebben twee kinderen, de 18-jarige Alastair en de 12-jarige Aiden. In 2007 trouwde het stel.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.