The Alarm-frontman Mike Peters (66) overleden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Mike Peters, frontman van de Welshe rockband The Alarm, is dinsdag overleden. Dat meldt onder meer de BBC. De muzikant werd 66 jaar. Hij leed al lange tijd aan bloedkanker.

The Alarm werd in 1981 opgericht en drie jaar later verscheen het debuutalbum Declaration. Daarop stonden nummers als Sixty Eight Guns en Blaze of Glory. De band speelde regelmatig als supportact voor grote namen als Bob Dylan, Queen en U2.

Peters kreeg in 1995 de diagnose non-hodgkinlymfoom en eind 2005 werd leukemie bij hem vastgesteld. Hij spande zich ook in om anderen die aan kanker leden te helpen. Zo trok hij in 2007 met andere muzikanten naar de Himalaya om “het hoogste concert ooit op land” te geven en geld in te zamelen voor kankerbestrijding. Samen met zijn vrouw richtte hij de liefdadigheidsinstelling Love Hope Strength op, om fondsen te werven voor mensen met kanker en leukemie.

Peters kreeg in 2019 een koninklijke onderscheiding voor zijn inspanningen voor kankerbestrijding. Hij laat een vrouw en twee zoons achter.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.