Arjen Lubach wil zijn nieuwe woning geheim houden: ‘Foto’s delen verboden’
Arjen Lubach heeft direct na het tekenen van zijn RTL-contract een miljoenenvilla gekocht. Maar waar deze villa precies staat, dat wil de presentator geheim houden. ,,Geen foto's!''

Advertentie
Arjen Lubach heeft een vrijstaande woning gekocht. ,,Lubach betaalde 1.530.000 euro voor de woning, net iets onder de vraagprijs van 1,6 miljoen euro”, meldt BekendeBuren. De presentator heeft er een hypotheek op laten vestigen van maar liefst 1.975.000 euro, waarschijnlijk om het optrekje te verbouwen.
Nieuwe woning
De woning heeft een woonoppervlakte van 170 vierkante meter en beschikt over zes kamers, waaronder vier slaapkamers en twee badkamers. Het perceel is enorm; volgens BekendeBuren maar liefst 35.000 vierkante meter.
Geen foto’s
Het management van Arjen heeft aan Shownieuws bevestigd dat de presentator de woning heeft gekocht, maar in de uitzending werden geen beelden van de woning getoond. Waarom niet? ,,We mogen er geen foto’s van laten zien, want hij is heel erg op zijn privacy gesteld en het management stond erop dat we het bericht mochten brengen, maar de foto’s niet mochten laten zien”, legde Evert Santegoeds in de uitzending uit.
Verbouwing
Overigens denkt Evert dat de verbouwing een lange tijd gaat duren. ,,Hij gaat er aardig wat aan verbouwen, want de hypotheek is veel hoger dan de aanschafprijs van het huis. Dus er komt in elk geval een nieuwe badkamer en keuken in.”