Roxy Dekker blijft Epica en Anouk voor in albumlijst

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Roxy Dekker blijft ook deze week lijstaanvoerder van de Album Top 100. Haar plaat Mama I Made It slaat deze week met succes aanvallen van nieuwe releases van Epica en Anouk af en staat voor de zesde week bovenaan, meldt samensteller GfK.

De laatste keer dat een Nederlandstalig album zo lang aan de leiding ging was in februari en maart van 2019, toen Francis van Frenna zeven weken achter elkaar koploper was. Dat album stond in december 2018 ook al vier weken op 1.

Epica moet met Aspiral voorlopig genoegen nemen met de tweede plaats. De Nederlandse metalband scoorde nog niet eerder zo hoog in de albumlijst. De hoogste noteringen waren tot dusver voor The Quantum Enigma uit 2014 en The Holographic Principle (2016). Beide platen kwamen tot de vierde positie.

Anouk haalde al wel vaak de top van de albumlijst: maar liefst vijftien keer. De laatste keer was met haar voorlaatste album Deena & Jim in 2023.

Album Top 100 week 16

(notering, tussen haakjes notering vorige week, artiest, albumtitel, o.b.v. Album Top 100 samengesteld door GfK Dutch Charts)

1. (1) Roxy Dekker – Mama I Made It

2. (-) Epica – Aspiral

3. (-) Anouk – Set This Thing On Fire

4. (4) Billie Eilish – HIT ME HARD AND SOFT

5. (5) Sabrina Carpenter – Short n’ Sweet

6. (8) Lustrum U.V.S.V./N.V.V.S.U. – Anno Ons

7. (7) Gracie Abrams – The Secret of Us

8. (-) Bon Iver – SABLE, fABLE

9. (3) Alex Warren – You’ll Be Alright, Kid (Chapter 1)

10. (9) Tate McRae – So Close To What

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.