Prins Albert van Monaco ‘diep geraakt’ door overlijden Franciscus

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Prins Albert van Monaco heeft geschrokken gereageerd op het overlijden van paus Franciscus. Hij zegt dat hij het nieuws “met groot verdriet en diepe verslagenheid” heeft vernomen.

“Diep geraakt willen mijn familie en ik, samen met het gehele vorstendom, onze oprechte condoleances overbrengen aan de katholieke kerk en alle gelovigen met wie wij een immens verdriet delen”, schrijft Albert in een bericht op sociale media.

De Monegaskische vorst ontmoette Franciscus verschillende malen. Al vlak na de inauguratie van de paus in maart 2013 spraken Albert en zijn vrouw Charlène met de kerkvorst. Ook hadden ze door de jaren heen enkele privéaudiënties.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.