Patty Brard deelt verdrietig nieuws

Patty Brard heeft verdrietig nieuws op Instagram gedeeld. Haar trouwe viervoeter werd afgelopen maandag opgenomen in het ziekenhuis en het hondje heeft het helaas niet gehaald.

Patty deelt verdrietig nieuws
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Charlotte Wijnen

,,Lulu is al vier jaar niet meer bij ons en Bibi is gisteren opgenomen in het ziekenhuis”, schreef Patty gisteren op Instagram Storeis bij een foto van de twee honden. ,,Ze is in goede handen en is de nacht goed doorgekomen… Maar het spant erom. Ze moet vandaag wel gaan eten! Verdrietig.”

Verdrietig nieuws

Maar helaas: hondje Bibi heeft het niet gehaald. ,,Ga maar naar het licht, lieve Bibi”, laat Patty vanochtend op Instagram weten. ,,Jij hebt een fantastisch leven gehad hier op aarde, maar nu is het tijd om herenigd te worden met jouw zusje daar boven. Ik ga je heel erg missen.”

Ziggo Dome

Het nieuws komt hard aan bij Patty, die afgelopen weekend nog feest vierde in de Ziggo Dome. Vrijdagavond vierde ze met Patty’s Panter Party dat zij zeventig jaar is geworden. Op het verjaardagsfeest waren veel bekende vrienden van Brard aanwezig. Onder anderen Mariska Bauer, Anouk Smulders, Bas Smit, Jeroen van der Boom, Farja Farvardin, Monique Smit, Natacha Harlequin en Manuel Venderbos deelden op sociale media dat ze bij het feest aanwezig waren.

Tags

PATTY BRARD

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.