Nieuwe expositie toont kunstwerken van reizen koning Charles

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Ruim zeventig kunstwerken uit de persoonlijke collectie van koning Charles zijn komende zomer te bezichtigen op Buckingham Palace. Het gaat om werken die zijn gemaakt door kunstenaars die Charles de afgelopen veertig jaar vroeg om met hem mee te gaan op reis en zich daardoor te laten inspireren.

De werken die daaruit zijn voortgekomen, vormen nu samen de expositie De Koningsreiskunstenaars. Op sociale media deelt het paleis dinsdag al afbeeldingen van enkele werken uit de collectie. Onder anderen Phillip Butah, John Ward, Susannah Fiennes en Paul Reed maakten een kunstwerk tijdens een reis met Charles.

Samen met de expositie verschijnt ook de publicatie De Kunst van Koninklijk Reizen: Tochten met de Koning, waarin de collectie en ook de traditie verder worden toegelicht.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.