Moeder Lil’ Kleine hoopt op verzoening
Lil' Kleine heeft een ingewikkelde band met zijn moeder Babette Verhoef. Toch laat Babette op Facebook doorschemeren dat ze nog altijd hoopt op een verzoening met haar zoon.

Advertentie
Babette heeft op Facebook een bijzondere herinnering gedeeld van drie jaar geleden. Ze stond toen stil bij het feit dat ze dertig jaar geleden moeder werd van haar eerste zoon Nout. Dat maakte haar emotioneel omdat ze met Jorik, zoals Lil’ Kleine echt heet, geen goede band heeft. ,,Het is lang geleden dat ik iets over Jorik gepost heb, maar toen ik vandaag dit bericht onder ogen kreeg, kreeg ik voor het eerst in lange tijd weer hoop”, luidt het bericht van Babette.
Hoop op verzoening
Kennelijk hoopt ze nog altijd op een verzoening met haar zoon. Het is de vraag of Jorik daar voor open staat, want in zijn documentaire vertelde hij dat hij door zijn moeder werd mishandeld. ,,Ze zette me op de snelweg uit de auto en liet me teruglopen naar huis. Toen ik thuiskwam, knuffelde ze me weer. Soms zei ze dat ze van me hield, maar sloeg ze me ’s avonds, riep ze dat ze me haatte”, zei Jorik. ,,De volgende ochtend zei ze weer dat ze van me hield. Toen ze me de avond voor mijn zestiende verjaardag weer sloeg, heb ik gezegd: dit is de laatste keer dat je me hebt geslagen of aangeraakt. Op mijn zeventiende, achttiende, negentiende en twintigste verjaardag niets meer van haar gehoord.”
Spijt
Zelf zei Babette dat ze spijt heeft dat ze zo vaak uit haar slof is geschoten, ‘verbaal maar ook fysiek’. ,,Maar ik heb er wel moeite mee om het mishandeling te noemen”, zei ze in de docu.