Guilty pleasure voor Gordon en zijn moeder

Gordon was gisteren op stap met Tineke de Nooij, die hij zijn tweede moeder noemt. Samen genoten ze van hun guilty pleasure: kaviaar.

Gordon beleeft een guilty pleasure met moeder Tineke
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

Op een foto die Gordon op zijn Instagram Story deelt, is te zien dat hij en Tineke genieten van blini’s met kaviaar, hun lievelingseten.

Tweede moeder

Overigens is het niet altijd koek en ei geweest tussen Gordon en Tineke. Zo hebben de twee zelfs een tijd geen contact gehad. ,,Al heeft dat nooit aan mij gelegen”, vertelde Tineke eerder aan weekblad Story. Een van de onenigheden die ze hadden, was toen Gordon zich negatief uitliet over Zuid-Afrika, het favoriete vakantieland van Tineke.

Geen contact

Maar, zo zei Tineke ook: ,,We hebben nooit echt ruzie gehad. Bij Gordon en mij is het zo dat als we elkaar weer zien, we verder gaan waar we waren gebleven. Gordon is wie hij is en ik hou van hem zoals hij is. Soms kan hij wat anders uit de hoek komen dan mensen verwachten. Ik denk dan altijd: ach, het waait wel weer over en we gaan weer verder. Gordon blijft in mijn hart zitten.”

Tags

GORDONTINEKE DE NOOIJ

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck