Alle aandacht wordt BenB Vol Liefde-Els te veel: ‘Niet gezond meer’

Sinds haar deelname aan B&B Vol Liefde zit Els niet meer stil. In het begin genoot ze van alle aandacht die ze kreeg, maar ze laat nu weten dat het haar te veel wordt. ,,Ik moet nee gaan zeggen.''

Els gaat een stapje terug doen
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

Els was afgelopen weekend op de Huishoudbeurs, maar schrijft op Facebook dat ze eigenlijk liever thuis was gebleven. ,,Niks ten nadele van de Huishoudbeurs, want mijn god, wat heb ik gelachen zeg! Maar eerlijk, mijn vrije dag zit ik liever ergens te lunchen met mijn kinderen, familie of vrienden. Goed… vrije dag ken ik al niet meer”, begint ze haar verhaal.

Het wordt Els te veel

Els was vervolgens de hele dag druk met op de foto gaan met fans. ,,Zelfs op de toiletten wil men op de foto met mij! Wat een gekkenhuis, maar wat bijzonder. Ik blijf het zeggen”, vervolgt ze. En hoewel Els dolgraag een BN’er wilde worden, wordt het haar nu al te veel om met fans op de foto te gaan. ,,Het wordt ondertussen best veel allemaal. Nee niet jullie, alles wat er gebeurt.”

Stapje terug

Ze heeft dan ook besloten een stapje terug te doen. ,,Ik merk dat ik echt keuzes moet gaan maken. Soms dus ook nee moet gaan zeggen, wat ik trouwens al doe! Dat vind ik lastig. Ik ga nadenken over een modus, hoe de balans te vinden en op een mooie positieve maar ook ‘gezonde’ manier verder te gaan. Kom ik op terug.”

Tags

B&B VOL LIEFDE

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck