Zoon Patrick Kluivert, Shane (13), brengt tweede kookboek uit

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Shane Kluivert, de jongste zoon van oud-voetballer Patrick Kluivert, lanceert vandaag met trots zijn tweede kookboek. Dit keer heeft Kluivert Jr. zich verdiept in vegetarische maaltijden en dus is de titel van zijn boek ‘Vega met Shane’. Dit meldt De Telegraaf.

“Ik was niet van plan om nog een boek te maken, maar met de lockdown van negentig dagen in Spanje had ik alle tijd om recepten te schrijven en uit te proberen. Ik vind het zielig om een dood dier in je mond te stoppen. Als we allemaal wat minder vlees eten, gaat de wereld er al een stuk op vooruit. Je kan zoveel lekkere gerechten maken met groenten,” aldus ‘chef’ Shane.

De zoon van Patrick en zijn vrouw Rossana brengt met zijn boek een ode aan de Spaanse keuken, het land waar hij met zijn ouders al een aantal jaar woont. Shane voetbalt in de jeugdopleiding van FC Barcelona, waar zijn vader hoofd opleiding is bij de club. “Ik hou ervan om voor familie te koken. Ik hoop dat andere mensen dat ook vaker gaan doen door mijn boek. Het is veel leuker om zelf guacamole te maken dan om het bij de supermarkt te kopen.’’

Vader Patrick heeft niet alleen zijn voetbaltalent doorgegeven aan Shane, maar ook zijn passie voor koken. “Ja, papa is de keukenprins. Op mijn vijfde hielp ik hem al mee in de keuken en mocht ik soms wat snijden of broodkruimels over een gerecht strooien.”

Qua chef koks steken Jamie Oliver en Gordon Ramsay er wat Shane betreft met kop en schouders bovenuit. Maar mocht hij moeten kiezen tussen koken en voetballen, dan is de keus snel gemaakt. “Dan ben ik liever de nieuwe Lionel Messi of Cristiano Ronaldo.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.