ZIEN: Dit is de knappe ex van BenB Vol Liefde-Robert Jan
Door zijn deelname aan B&B Vol Liefde leerde Robert Jan Suzanne kennen, met wie hij nog altijd gelukkig is. Maar vóór Suzanne was hij getrouwd met een vrouw. Wie is deze vrouw?

Advertentie
Robert Jan was lange tijd samen met een vrouw genaamd Petra, die in Zwijndrecht woont. De twee zijn overigens al lange tijd uit elkaar en net als Robert Jan, heeft Petra een nieuwe liefde in haar leven.
Zoon
Robert Jan had ook al kinderen voor hij Suzanne leerde kennen. Zijn jongste zoon was onlangs voor het eerst op Instagram zien. ,,Wat een topdag met mijn oudste dochter en haar goede vriendin Eef en de jongste zoon van RJ en natuurlijk met mijn allerliefste RJ in de Highlands”, schreef Suzanne op Instagram bij een foto van haar samengestelde gezin. ,,Prachtige toer langs de Westkust gereden, mooie stranden bezocht en als toetje een prachtige waterval.”
‘Lijkt op zijn vader’
Volgers vonden het ontzettend leuk om een keer de kinderen van Robert Jan en Suzanne te zien. ,,Wat geweldig om jullie zo te zien. Het geluk straalt er vanaf”, reageerde een volger. En een ander schreef: ,,Wat leuk. Je dochter lijkt precies op je. En leuk nog zo’n klein ventje, lijkt ook op zijn vader.”