Zanger Son Mieux hersteld, band treedt vrijdag weer op

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Son Mieux-frontman Camiel Meiresonne voelt zich stukken beter en kan weer gewoon het podium op. De band, die de show van donderdag in Haarlem moest afzeggen vanwege stemproblemen van de zanger, treedt vrijdagavond op tijdens de Nacht van Hengelo. Dat laat de manager van de groep desgevraagd weten.

Meiresonne voelt zich “heel goed”, zegt zijn manager. Na een bezoek aan de kno-arts is besloten dat hij vrijdag weer op het podium kan staan. Ook de festivaloptredens die Son Mieux komend weekend heeft gepland, gaan door.

De band heeft een volle festivalzomer voor de boeg. Son Mieux staat op het affiche van onder meer Pinkpop, Concert at SEA en Bospop.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.