White Lotus-cast had continu diarree tijdens opnames in Thailand

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De cast van de populaire serie White Lotus zat geregeld in het ziekenhuis tijdens de opnames van het derde seizoen in Thailand. De acteurs hadden regelmatig last van diarree, vertelde actrice Parker Posey aan The Times.

“Er was een stuk vis dat ervoor zorgde dat Sam Nivola, die mijn jongste zoon speelt, en ik continu diarree hadden, geopstipeerd waren en alleen rijst en pasta konden eten”, zei Posey, die in de serie het personage Victoria Ratliff speelt.

Volgens Posey was het echter geen straf om naar het ziekenhuis in Thailand te moeten. “Mensen kwamen terug alsof ze de tijd van hun leven hadden gehad”, zei ze. “Thaise ziekenhuizen zijn zo fijn. Je kan er alles doen. Je kan er makkelijk botox en medicijnen krijgen en er was geen wachtrij.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.