Walid Benmbarek krijgt klusje in Lapland: geen stukadoors daar

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Walid Benmbarek is op het moment in Finland, maar niet voor opnames. De 44-jarige acteur, met name bekend van de succesvolle misdaadserie Mocro Maffia en Hockeyvaders, kreeg onlangs het verzoek om daar stucwerkzaamheden uit te voeren. Naast zijn acteerwerk runt Benmbarek al jarenlang een eigen afbouwbedrijf.

In Lapland, een regio in Finland, lijken volgens Benmbarek niet veel stukadoors beschikbaar. “Ik kreeg een maand geleden de vraag van iemand of ik een huisje wilde stuccen in Lapland, omdat er in Finland geen Stucadoors zijn die een specifieke afwerking kunnen uitvoeren!” schrijft hij in zijn Instagram Stories.

“Daar zeg ik natuurlijk geen nee tegen dus even een weekend daarnaartoe met Stucadoors om het te fixen!” besluit hij het bericht.

Of de acteur zelf ook de handen uit de mouwen gaat steken, is nog maar de vraag. In eerder verschenen podcasts vertelde hij dat hij door de groei van zijn bedrijf eerder betrokken is bij het binnenhalen en coördineren van projecten, dan dat hij ze zelf uitvoert.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.