UM schort de relatie met twee studentenverenigingen op

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

MAASTRICHT (ANP) – De Universiteit Maastricht (UM) schort de relatie met studentenverenigingen Tragos en Circumflex tot nader order op. Dit omdat de Maastrichtse corpsen de gemaakte afspraken uit de gedragscode niet zouden zijn nagekomen, maakte de UM vrijdag bekend.

“De ervaring van afgelopen jaren leert dat die afspraken regelmatig worden geschonden”, aldus de universiteit. “De UM zet inmiddels vraagtekens bij de werkwijze met gedragscodes, die vooral lijkt uit te draaien op pappen en nathouden”, aldus de UM.

Volgens de universiteit zijn er de afgelopen maanden incidenten geweest waarbij de grenzen van fysieke veiligheid en persoonlijke integriteit zijn geschonden, zoals flauwvallen tijdens activiteiten, oververmoeidheid en een paniekaanval. Bovendien zijn deze incidenten, in strijd met de afgesproken gedragscode, niet of niet tijdig gemeld bij de UM.

De UM overweegt naar aanleiding hiervan haar beleid voor ondersteuning van alle studentenorganisaties te herzien.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.