The Who zou drummer Zak Starkey na 29 jaar hebben ontslagen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De Britse rockband The Who zou drummer Zak Starkey na 29 jaar hebben ontslagen. Meerdere buitenlandse media verwijzen woensdag naar een verklaring in The Mirror die dit nieuws meldt op gezag van een woordvoerder van de band. Starkey zou uit de band zijn gezet omdat Roger Daltrey ontevreden zou zijn over de bijdrage van Starkey aan een reeks optredens in de Royal Albert Hall, eind maart.

Een woordvoerder van de band meldt aan The Mirror dat “de band een collectief besluit heeft genomen om afscheid te nemen van Zak na de shows in de Royal Albert Hall. We wensen hem niets dan goeds voor de toekomst.” De 59-jarige Starkey, zoon van Beatles-drummer Ringo Starr, drumde bij The Who sinds 1996. Keith Moon, de in 1978 overleden originele drummer van The Who, was zijn peetvader.

Vooral tijdens het concert op 30 maart zou zanger Roger Daltrey meerdere malen hebben geklaagd over het drumwerk van Starkey. De 81-jarige Daltrey vertelde onlangs dat zijn gehoor hard achteruitgaat, als gevolg van blootstelling aan veel hard geluid tijdens optredens. Behalve bij The Who drumde Starkey ook jarenlang bij Oasis.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.