Taylor Swift heeft fans gemist

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Taylor Swift vindt het heerlijk dat ze na een rustpauze van bijna twee maanden weer op het podium staat. Ze heeft de optredens gemist, schrijft ze dinsdag op Instagram na de hervatting van haar succesvolle Eras Tour in Miami.

“Met nog maar vijf steden te gaan voordat het voorbij is, wist ik dat ik van elk moment moest genieten”, aldus de superster, die vol lof is over de respons die ze kreeg van haar publiek. “De hartstochtelijke passie deed me versteld staan. Het regende (veel) de eerste en derde avond, dus dat verhoogde alle drama. Ik had dit echt gemist tijdens mijn pauze.”

De wereldtour van Swift begon in maart 2023 en brengt de zangeres de komende weken nog naar New Orleans en Indianapolis in de VS en naar Toronto en Vancouver in Canada.

Vorig jaar december werd de tournee al officieel betiteld als de succesvolste tour ooit. De in totaal 149 concerten leverden wereldwijd meer dan een miljard dollar op.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.