Soy Kroon en Dorian Bindels in nieuwe spektakel-musical 40-45

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De hoofdrollen in de nieuwe spektakel-musical 40-45 worden gespeeld door Soy Kroon, Dorian Bindels, Gaia Aikman en Niniane Everaert. Dat werd woensdag bekendgemaakt tijdens een persconferentie in Barneveld, waar de musical vanaf september 2024 gespeeld moet worden.

40-45 gaat over broers Louis (Kroon) en Dirk Zegers (Bindels). De twee zijn onafscheidelijk, net als hun vrouwen Marie (Niniane) en Leah (Aikman). Als de Tweede Wereldoorlog in Nederland uitbreekt, kiezen de mannen allebei een andere kant: Louis gaat bij het verzet, Dirk kiest de kant van de Duitsers.

De musical was in België een groot succes. In totaal kwamen er zo’n 800.000 bezoekers op af.

Bindels kreeg in de musicalwereld grote bekendheid met zijn rol in Soldaat van Oranje, waarin hij tot 2017 de hoofdrol Erik Hazelhoff Roelfzema speelde. Kroon speelde in onder meer Mamma Mia en ONE – de musical. Aikman kreeg grote bekendheid met haar hoofdrol in AIDA, waarvoor ze dit jaar een Musical Award kreeg. Voor Everaert, die voorheen vooral in het buitenland speelde, is het haar eerst grote Nederlandse klus.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.