Serie Nieuwe Buren krijgt een Franse remake

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De Nederlandse serie Nieuwe Buren krijgt een Franse versie. La Maison D’en Face, zoals de remake heet, wordt volgens producent Millstreet Films volgend jaar uitgezonden op de tv-zender M6.

In het eerste seizoen van Nieuwe Buren, gebaseerd op de gelijknamige bestseller van Saskia Noort, is te zien hoe het koppel Eva en Peter (Bracha van Doesburgh en Daan Schuurmans) naast Rebecca en Steef (Katja Schuurman en Thijs Römer) komen wonen. Ze worden vrienden, maar een partnerruil heeft verregaande gevolgen voor die vriendschap. Nieuwe Buren werd op RTL 4 uitgezonden en alle vier de seizoenen zijn ook bij Videoland te zien.

In de Franse serie worden de hoofdrollen vertolkt door onder anderen Caterina Murino (Casino Royale), Julia de Bona (Indigènes) en Marc Ruchmann (The Tourist).

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.