Prinses Margriet heeft breuk in bovenarm na val op ijsbaan Thialf

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

HEERENVEEN (ANP) – Prinses Margriet heeft zondagochtend bij een val op de ijsbaan in Thialf een breuk in haar bovenarm opgelopen, heeft de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) bekendgemaakt. De prinses ging na de val voor controle naar het ziekenhuis.

Over hoe het verder gaat met de 82-jarige prinses doet de RVD geen mededelingen. Margriet was op het moment van de val aan het schaatsen bij het sportevenement De Hollandse 100.

De Hollandse 100 is een jaarlijks terugkerend sportevenement waarmee geld wordt opgehaald voor onderzoek naar lymfeklierkanker. Prins Bernhard, de zoon van prinses Margriet, is met zijn stichting Lymph&Co de organisator van het evenement.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.