Paul Mescal ziet op tegen roem die Gladiator 2 met zich meebrengt

Advertentie
Acteur Paul Mescal ziet er tegenop dat hij vermoedelijk door zijn hoofdrol in Gladiator 2 veel beroemder zal worden. Dat stelt hij in gesprek met The Times. De 27-jarige acteur viel de afgelopen jaren op in een aantal veelgeprezen rollen in kleinere films, zoals Aftersun en All of Us Strangers. Maar Gladiator 2, die eind dit jaar uitkomt, wordt zijn eerste blockbuster.
“Ik weet niet wat het verschil gaat zijn”, aldus Mescal. “Misschien is dat naïef. Zullen meer mensen mij aanspreken op straat? Ik word best depressief van die gedachte, ik hoop dat het niet waar is. Als dat de impact gaat zijn van deze film, dan ben ik daar niet blij mee. In dat geval ga ik heel bewust op zoek naar een klein toneelstuk om in te spelen, dat weinig mensen zullen zien.”
Gladiator 2 is het langverwachte vervolg op het met Oscars overladen epos uit 2000, met Russell Crowe in de hoofdrol. Mescal speelt de neef van keizer Commodus, het personage dat in het origineel door Joaquin Phoenix werd gespeeld.
Mescal is vanaf volgende week in de Nederlandse bioscopen te zien in All of Us Strangers. Hij speelt in het drama een getroebleerde twintiger die een relatie met een man van in de veertig aangaat.
BuzzE