Paramore legt Amerikaanse tour stil wegens zieke Hayley Williams

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De band Paramore heeft de twee resterende optredens van het huidige deel van de Amerikaanse tour geschrapt wegens een longinfectie bij zangeres Hayley Williams. Dat blijkt uit een bericht op Instagram van de frontvrouw.

“Hallo allemaal, we zijn net van het podium in Seattle gekomen”, schrijft ze. “Na met ons team en mijn dokter te hebben gesproken, weet ik dat het proberen om deze tour af te maken nu ten koste gaat van mijn gezondheid. Mijn longen genezen gewoon niet snel genoeg om bij te blijven. Het werd een beetje eng vanavond. Sorry voor alle chaos die dit voor sommigen van jullie heeft veroorzaakt. Ik heb echt geprobeerd om deze shit te verslaan. Ik houd van jullie allemaal.”

Ook laat ze weten dat het team rondom de band zo snel mogelijk met een officiële verklaring zal komen. “Maar we zullen de laatste twee shows van de tour moeten annuleren, zodat ik eindelijk beter kan worden. Ik weet dat sommigen van jullie al in Portland kamperen, dus ik wilde dit gewoon naar buiten brengen.” Na Portland donderdagavond zou Paramore op 13 augustus ook nog in Salt Lake City spelen. De eerstvolgende shows zijn in oktober en november in New York en Nieuw-Zeeland.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.