Oekraïne selecteert trio, Letland gaat voor folkgroep

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Oekraïne en Letland hebben in navolging van Finland zaterdag hun songfestivalinzending gekozen. In beide landen won een groep de nationale finale.

Het mannentrio Ziferblat schreef Vidbir, de finale van Oekraïne, op zijn naam. De band kreeg de meeste punten met het nummer Bird of Pray. Vorig jaar deed Ziferblat ook al mee maar toen werd het tweede achter winnaars Alyona Alyona en Jerry Heil.

In Letland ging de winst van de nationale finale Supernova naar vrouwenband Tautumeitas. De zeskoppige folkgroep zal in Basel, waar het songfestival dit jaar plaatsheeft, het nummer Bur Man Laimi vertolken.

Eerder zaterdag won zangeres Erika Vikman de voorrondes in Finland. Namens Nederland doet Claude mee aan het Eurovisie Songfestival. Hoe zijn inzending klinkt, wordt binnen enkele weken bekend.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck