Minister Faber heeft sommatie van De Speld ontvangen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Minister Marjolein Faber bevestigt dat ze de sommatie van satirisch platform De Speld heeft ontvangen. Dat meldt politiek verslaggever Jeanneau van Beurden van Hart van Nederland op X. De asielminister kon er volgens de verslaggever wel om lachen.

“Ik moest eerst even denken De Speld?, maar vind ze vaak wel grappig”, aldus Faber volgens Van Beurden. “De brief heb ik nog niet gelezen.” Ze laat de uitspraken aan De Speld.

De Speld stuurde woensdag een officiële sommatie naar de minister. De website stelt dat het “door de satirische uitingen van minister Faber voor het publiek volstrekt onduidelijk geworden is wanneer het om de realiteit gaat en wanneer iets satire is”. Bovendien is omgekeerd “bij berichtgeving van De Speld voor het publiek onduidelijk geworden of de berichtgeving over Faber feit of fictie is”. Deze gang van zaken zorgt er volgens de redactie voor dat “onze werkzaamheden onmogelijk worden gemaakt”.

De redactie van De Speld vindt dat Faber voortaan bij openbare optredens een button moet dragen met daarop de tekst “ik ben satire!”, om duidelijk haar bedoelingen aan te geven.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck