Mamoun Elyounoussi baalt ervan dat hij snel aankomt

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Mamoun Elyounoussi baalt ervan dat hij te snel aankomt. Dat bekent de 35-jarige acteur zaterdag in het AD. “Ik vind het frustrerend dat ik snel aankom. Zonder overdrijving: ik kan in één maand zo tien kilo aankomen”, stelt hij.

Elyounoussi praat openhartig over zijn fysiek in de rubriek Hemd van het Lijf in AD-magazine Mezza. “Ik doe mijn best gezond te eten en train dagelijks, toch voelt het alsof ik dweil met de kraan open”, verzucht de acteur. “Mijn lichaam houdt van koolhydraten en in onze cultuur – ik ben geboren in Nederland, maar mijn ouders zijn Marokkaans – eten we bijna alles met brood. Als ik geen brood eet, krijg ik nooit een vol gevoel. De Marokkaanse keuken kun je zo gezond maken als je wil, maar er zijn veel sauzen en oliën waar je lekker in kunt dippen.”

De acteur gaat vrijwel dagelijks naar de sportschool en voelt zich daar goed bij. “Bepaalde spiergroepen trainen tot ze helemaal opgezwollen zijn. Dat pompen, zo noem je dat, is een verslavend gevoel”, vertelt hij. “Kijk je in de spiegel, dan denk je dat je Hercules bent, eenmaal thuis is dat beeld weer weg. Ik ben nu wat voller en voor de camera lijkt er zo drie, vier kilo bij te komen.”

De 35-jarige acteur brak door met zijn rollen in Polleke en Het Paard van Sinterklaas, waarvoor hij een Gouden Kalf-nominatie kreeg. Hij speelde tien jaar lang mee in Sesamstraat. Elyounoussi is zondagochtend op NPO3 te zien in de telefilm Romaissa, de superheld uit Rotterdam.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck