Koningin Mary zonder koning Frederik naar uitvaart paus

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Koningin Mary van Denemarken gaat zaterdag alleen naar de uitvaart van paus Franciscus in Rome. Dat heeft het Deense hof woensdag bekendgemaakt.

Vermoedelijk gaat koning Frederik niet mee omdat hij tot vrijdag in Japan zit. Komend weekeinde ontvangt hij bovendien de nieuwe premier van Groenland. Daarna reist hij op maandag zelf naar Groenland.

Volgens de Deense omroep DR hebben nog geen Deense politici aangekondigd of ze naar de begrafenis van de paus gaan. Eerder kondigden talloze andere staatshoofden en royals hun komst aan. Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn er niet bij vanwege de viering van Koningsdag.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.