Khloé Kardashian: seks is motivatie voor strak lichaam
![](https://admin.ditjesendatjes.nl/wp-content/uploads/Khloe-Kardashian-seks-is-motivatie-voor-strak-lichaam.jpeg)
Van onze redactie
Het hebben van seks is voor Khloé Kardashian de reden om te trainen voor een strak lichaam. “Ik denk: ooit gaat iemand dit lichaam naakt zien en het moet er goed uitzien”, aldus de 40-jarige realityster in haar podcast Khloé in Wonder Land.
“Ik kleed me niet leuk aan en ik sport niet zodat mensen een foto van me maken”, vertelde Kardashian in de podcast. “Ik doe het omdat ik hoop dat ik seks kan hebben.”
Kardashian was eerder samen met basketballer Tristan Thompson, met wie zij ook twee kinderen heeft. Nadat Thompson meermaals was vreemdgegaan, eindigde de relatie. Voor haar relatie met Thompson, was Kardashian van 2009 tot 2013 getrouwd met basketballer Lamar Odom.
BuzzE