Jongen zwaargewond in Haagse school, groot onderzoek begonnen
DEN HAAG (ANP) – In een gebouw van het Hofstad Lyceum in Den Haag is woensdagmiddag een zwaargewonde jongen gevonden. Hij is naar het ziekenhuis gebracht. Een politiewoordvoerster kan nog niet zeggen of het om een leerling gaat. Wel is duidelijk dat er één gewonde is gevallen.
In de school, aan het Colijnplein, zijn de forensische opsporing en de districtsrecherche bezig met onderzoek.
De ingang en de omgeving waren afgezet, maar rond 16.45 uur zijn de linten weggehaald. Twee ambulances zijn weggereden. Mensen die buiten de afzettingen stonden, ook leerlingen, zijn eveneens vertrokken, ziet een ANP-verslaggever. Er staan nog een paar politieauto’s.
De school was niet bereikbaar om te vertellen wat er is gebeurd. De politie wil niets zeggen zolang het onderzoek loopt.
ANP