Influencers laten kinderen bij fotoshoot uren buiten in de kou staan: ‘Ouders woest over behandeling’
Twee influencers die samen een webshop zijn begonnen, liggen zwaar onder vuur. Volgens Juicechannel hebben de twee vrouwen een fotoshoot met kinderen gedaan, maar de ouders van die kinderen zijn niet te spreken over hoe ze behandeld zijn.

,,Influencer Lisa van Cuijck en Fablefrique zijn samen een webshop begonnen met outfits voor moeders en kinderen”, schrijft Juicechannel op Instagram. ,,Vorige week zaterdag hebben ze hier een shoot voor gedaan, alleen de ouders van de kinderen die model stonden zijn niet te spreken over de manier waarop ze behandeld zijn.”
Hele dag in de kou
Wat is er gebeurd? ,,De shoot was op een regenachtige middag en grotendeels buiten. De kinderen en ouders hebben de hele tijd in de kou gestaan. De kinderen moesten zelfs buiten omkleden”, legt het kanaal uit. Daarnaast kregen de kinderen de hele dag geen eten en drinken. ,,Uiteindelijk kregen de kinderen aan het einde van de fotoshoot een goodiebag mee. Deze goodiebag was nog geen tien euro waard. De ouders hebben van te voren geen afspraken gemaakt, omdat ze er vanuit gingen dat er goed voor de kids gezorgd zou worden.”
Arbeidsinspectie
Volgens een bron mag dit helemaal niet. ,,Oei, laat dit de arbeidsinspectie maar niet horen”, schrijft deze bron aan Juicechannel. ,,Ik werk als boeker bij een modellenbureau en ik verbaas me altijd over dit soort situaties. Zo ontzettend slecht dit!”