In de hoofdrol… Arne Slot, koning voetbal

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Hoofdcoach Arne Slot (46) is de man van het moment bij Liverpool. In zijn debuutjaar staat hij bovenaan de Premier League én de Champions League. Zijn vrouw Mirjam houdt het liever rustig: geen glitter, geen camera’s, gewoon lekker anoniem. De Britse pers telt ondertussen af tot haar grote debuut bij het eerste kampioensfeest.

Huwelijk

Arne en Mirjam zijn in 2009 getrouwd. Ze ontmoetten elkaar in Zwolle: Arne voetballend bij PEC Zwolle en Mirjam voor de klas als basisschoollerares. Twee kinderen later – Isa en Joel, inmiddels tieners – bouwden ze een perfect gezinsleven. Dat beeld klopt behoorlijk. Isa combineert hockey en tennis. Joep droomt ervan om in de voetsporen van zijn vader te treden.

Arne Slot, jalalalala!

Liverpool-fans blijven maar nieuwe liedjes voor Arne Slot bedenken! Eerst was er een parodie op Stop van de Spice Girls. Toen Klopp afscheid nam, werd Live Is Life omgetoverd naar Arne Slot, jalalalala!

Slot: „Dat mensen voor een trainer zingen, is niet normaal, tenminste niet in Nederland.” Maar de Liverpool-fans gingen verder: hun versie van It’s beginning to look a Slot like Christmas ging viral, met een fan die zelfs zijn kerstboom op TikTok versierde met Slot-attributen.

De aftrap in Engeland

Begin 2024 kwam Liverpool op de lijn. Arne mocht de legendarische Jürgen Klopp opvolgen en verhuisde naar Engeland, maar zijn gezin bleef in Zwolle, waar het stel een villa heeft. „De kinderen zitten midden in hun examens, en ik wil het ze niet aandoen om alles achter te laten,” legde Arne uit. „Misschien in 2025. Eerst maar eens kijken of ik mijn baan hou.” Ondertussen hebben ze een langeafstandsrelatie, met het gezin dat heen en weer reist.

Opmerkelijke quotes van Arne Slot

„Er zijn een paar overeenkomsten tussen Feyenoord en Liverpool. Beide steden liggen langs de rivier, mensen werken aan de dokken, het is een hardwerkende klasse, fans die het team waarderen.”

Over het leven in Liverpool: ,,Ik ben naar een paar restaurants geweest, dat was prima. En ik houd van mijn werk. Ik ben hier niet gekomen om van mijn privéleven te genieten, maar om te genieten van het leven als trainer van Liverpool.”

„Ik volg niet hoe populair ik ben. De resultaten zijn goed ja, maar dat wordt door de spelers gedaan. We stoppen veel energie in goede resultaten, maar de credits moeten naar de spelers.”

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.