Hugh Grant en Andie MacDowell na 29 jaar herenigd op Oscar-podium
![](https://admin.ditjesendatjes.nl/wp-content/uploads/Hugh-Grant-en-Andie-MacDowell-na-29-jaar-herenigd-op-Oscar-podium-1.jpeg)
Hugh Grant en Andie MacDowell, die samen in de hitfilm Four Weddings and a Funeral (1994) speelden, zijn zondag- op maandagnacht op het podium van de Oscars officieel herenigd. De twee reikten de prijs voor best production design uit.
“We zijn hier eigenlijk om twee dingen te doen”, zei Grant grappend. “Het eerste is aandacht vragen voor het belang van een goede dagcrème. Andie heeft er de afgelopen 29 jaar dagelijks een gebruikt. Ik heb het nog nooit in mijn hele leven gebruikt.” Daarop zei zei de 62-jarige acteur dat MacDowell er “nog steeds prachtig uitziet” terwijl hijzelf er als een “scrotum” uitziet.
Voorafgaand aan de show werd Grant geïnterviewd door model Ashley Graham. Op sociale media en in Amerikaanse media kreeg de acteur flink wat kritiek: hij zou nogal onbeschoft en kortaf hebben gereageerd op Graham. Zo kreeg hij de vraag wie hij hoopte dat er zou winnen, waarop Grant zei: “niemand in het bijzonder”. Toen hem gevraagd werd wat voor kleding hij droeg, zei hij: “gewoon een pak”.
BuzzE