Heidi Klum weg bij America’s Got Talent, Mel B neemt plaats in

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Heidi Klum is niet meer te zien als jurylid in het twintigste seizoen van America’s Got Talent. Dat heeft zender NBC maandag bekendgemaakt. Klum wordt vervangen door Mel B.

Klum was in elf van de laatste twaalf seizoenen van America’s Got Talent te zien als jurylid. Mel B was eerder ook al jurylid, van het achtste tot en met het dertiende seizoen.

Mel B vormt de jury in het twintigste seizoen samen met Simon Cowell, Howie Mandel en Sofia Vergara. Cowell is tevens bedenker en uitvoerend producent van de talentenjacht.

Vorige maand kwam naar buiten dat Klum terugkeert als presentatrice van Project Runway. Het programma, waarin kledingontwerpers een wedstrijd met elkaar aangaan, was eerder al met Klum te zien van 2004 tot 2017.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck