Half miljoen kaarten verkocht voor musical Frozen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De Nederlandse versie van de musical Frozen heeft al 500.000 kaarten verkocht. Die mijlpaal werd maandagochtend bereikt, meldt Stage Entertainment.

“Dat al een half miljoen bezoekers tickets hebben gekocht, vind ik echt bijzonder”, reageert hoofdrolspeelster Vajèn van den Bosch, die de rol van Elsa vertolkt. “Het laat zien hoe geliefd Frozen is en dat voel je iedere avond in het theater. Het is fantastisch om te zien hoeveel mensen geraakt worden door dit verhaal.”

Frozen is deze week een van de grote kanshebbers tijdens de uitreiking van de Musical Awards. De voorstelling is tien keer genomineerd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.