Fernando Halman gaat theater in om 20 jaar radio te vieren

Advertentie
FunX-coryfee Fernando Halman gaat het theater in. In zijn voorstelling Mama, waar is papa? vertelt Halman over de twintig jaar dat hij als dj werkt. Ook reflecteert hij de impact die de afwezigheid van een vader op zijn leven heeft gehad.
De eerste try-out van de show is op donderdag 16 november in Theater de Meervaart in Amsterdam. De kaartverkoop is al van start gegaan. In 2024 zal Halman met de voorstelling op tournee gaan. Het is dan exact twintig jaar geleden dat hij voor het eerst op de radio te horen was.
Fernando Halman is al vijftien jaar te horen op zender NPO FunX, als presentator van het goed beluisterde ochtendprogramma Start!. Daarnaast is hij al tien jaar lang de vaste voice-over van het NPO-kinderprogramma ZAPP. Ook spreekt Halman met regelmaat animatiefilms in en acteert hij, onder meer in de film Suriname. Hij publiceert ook regelmatig nieuwe afleveringen van zijn podcast RealTalk, waarin hij met grote sterren uit binnen- en buitenland praat.
BuzzE