Eloise van Oranje betrapt dief op heterdaad
Eloise van Oranje heeft in haar winkel My Lima Lima een dief op heterdaad betrapt. In een filmpje op TikTok vertelt ze het verhaal. ,,Iemand probeerde gewoon uit de winkel te stelen!''

Advertentie
In het filmpje vertelt Eloise dat afgelopen weekend een van haar klanten zich vreemd gedroeg. ,,Deze vrouw komt wel vaker en er zijn altijd een beetje weird vibes”, begint ze haar verhaal. ,,En vandaag dacht ik: niet wanneer ik kijk! Ze deed al de hele tijd raar en zei: ‘Ik ben verkouden, daarom loop ik naar buiten’.”
Jurk
Maar niet veel later kwam de vrouw toch weer naar binnen. ,,En ik zie haar een blauwe jurk pakken. Ik verstop me achter de toonbank. Door een spiegel kan ik kijken wat ze doet, maar zij kan mij niet zien”, vervolgt Eloise. ,,Ik zie haar gewoon die jurk naar beneden trekken met haar tas half open en ik stap naar voren en ik zeg: ‘Waarom ben je aan het stelen? Kan je mij de jurk geven, ik zie dat je het hebt gestolen’.”
Stelen
De vrouw schrok en zei dat ze niet aan het stelen was. ,,Terwijl ze de jurk uit haar tas haalde. Ik dacht echt: je gaat níet stelen in een winkel die geld genereert voor goede doelen, maar überhaupt niet natuurlijk. Dus als je ooit probeert te stelen: gaat niet gebeuren.”
@everyprofilenameistaken ♬ original sound – eloise