Dirk staat op pole position in Zandvoort

Dirk bij F1 op Zandvoort|Dirk van den Broek Zandvoort|||||
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Jos La Grande

,,We hebben niet de snelste wagen. Wel de goedkoopste!”, is de knipoog van Dirk naar de honderdduizenden F1-fans, die de komende dagen race-walhalla Zandvoort met de trein bezoeken. Vlak voor het NS-station is de boodschap van Dirk van den Broek bij de bushalte duidelijk en goed zichtbaar.

De Dirk-winkelwagen is inderdaad niet de snelste, maar is beslist wel de goedkoopste boodschappenwagen van Nederland. Voor de duidelijkheid schotelt Dirk de F1-fans op de Zandvoortse bushalte pal voor het NS-station ook nog een prijsvergelijking voor.

Daaruit blijkt dat Dirk op basis van een geselecteerd pakket boodschappen maar liefst 18% goedkoper is dan een concurrent. Uit onderzoek van de Consumentenbond bleek eerder dit jaar dat Dirk de goedkoopste is in Nederland voor A-merken.

De roodgekleurde vrachtwagens van Dirk zijn ook een bekend fenomeen in de F1-badplaats, want aan de Burgemeester Engelberstraat in Zandvoort is er sinds jaar en dag een Dirk-supermarkt. Ook zij redden het qua snelheid niet van de bolide van Max Verstappen. De Dirk-vrachtwagens zorgen er echter wel voor dat de goedkoopste boodschappen van Nederland in meer dan 130 Dirk-supermarkten terecht komen.

De Nederlandse F1-fans fans snakken opnieuw naar een overwinning van Max ‘in eigen huis’. Vorige week in België won de Red Bull-coureur ook al.

Tags

CONSUMENTENBONDDIRKDIRK VAN DEN BROEKMAX VERSTAPPENZANDVOORT

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.