Daniel Craig signeert motoren uit James Bond voor veiling

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Daniel Craig heeft twee motoren gesigneerd die in films van James Bond te zien waren en komend najaar geveild worden voor het goede doel. De voertuigen komen uit de privécollectie van de Britse acteur, die de rol van geheim agent 007 in vijf films speelde.

Het gaat om twee modellen van het Britse merk Triumph, de Scrambler 1200 Bond Edition en de Tiger 900 Bond Edition. De motorfietsen waren ook te zien in de 25e James Bondfilm No Time To Die uit 2021. De motoren worden op 12 en 13 oktober geveild door veilinghuis Bonhams. De opbrengst gaat naar de Royal National Lifeboat Institution (RNLI), de Britse liefdadigheidsinstelling die levens op zee redt.

Craig groeide op in de buurt van een RNLI-station in Hoylake. De organisatie ligt hem daarom “na aan het hart”, zegt hij in een verklaring. “Ik heb geweldige herinneringen aan de keren dat ik samen met de RNLI de zee opging, waarbij ik zelf kon ervaren hoe het is om deel uit te maken van een organisatie die al ruim 200 jaar meer dan 146.000 levens heeft gered. Ik ben vereerd en ontzettend trots om de RNLI te steunen en ik hoop dat de veiling van de Limited Edition Bond-motorfietsen van Triumph veel publiek zal trekken.”

De hoogste bieder krijgt naast de motorfiets ook een bijbehorende rijles van stuntcoördinator Lee Morrison en stuntman Paul Edmondson. “Ik heb met Lee samengewerkt van Casino Royale tot en met No Time To Die”, zegt Craig over zijn tijd als 007. “Deze kans is niet te missen.”

BuzzE

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck