Claus-Casimir neemt afscheid van zijn studievrienden
Claus-Casimir heeft afscheid genomen van zijn studievrienden in Londen. Hij gaat nu aan de slag met de laatste opdrachten voordat hij gaat afstuderen.

Advertentie
,,Het is weer die tijd van het jaar dat we afscheid moeten nemen van studenten…”, schrijft ESCP Business School in Londen, waar Claus-Casimir zijn opleiding volgt, op Instagram.
Afscheid
De school deelt een aantal foto’s waarop ook Claus te zien is: ,,Gisteravond organiseerden we een afscheidsfeestje voor onze derdejaars. Nu de examens achter de rug zijn, gaan ze aan de slag met hun laatste opdrachten voor hun afstuderen. We weten dat het team van London Programma Office – en de hele campus in het algemeen – hen zal missen. Onthoud: het is geen vaarwel, maar gewoon tot ziens.”
Vriendin
Overigens heeft Claus-Casimir in Londen de liefde gevonden. Hij is sinds een aantal maanden samen met Joan Bessem, een goede vriendin van prinses Alexia. De middelste dochter van koning Willem-Alexander en koningin Máxima studeert ook in Londen, en zij zou haar neef dan ook aan Joan hebben gekoppeld.
