Chantal Janzen deelt sneer uit aan moedermaffia

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Lola van Leeuwen

Een simpele uitspraak over het doen van de was van haar puberzoon James heeft Chantal Janzen in het hol van de moedermaffia doen belanden. Toen ze vrijdag op Instagram deelde dat ze na zijn uitwisselingsweek met zijn vuile was zat, kreeg ze direct commentaar. De reacties lieten niets aan de verbeelding over: hij had die was lekker zelf moeten doen! Maar Chantal laat zich niet zomaar uit het veld slaan en slaat terug met een kritische vraag.

“Er zeggen ook meteen een paar van jullie: ‘Nee, dat moet hij zelf doen!’ Dat had hij ook echt wel gedaan, maar hij moest meteen door naar een optreden”, reageert Chantal fel in haar Instagram Story. Want ja, het leven van een artiest gaat niet altijd samen met huiselijke klusjes. En als artiestenmoeder? Die heeft haar eigen manier om haar zoon te ondersteunen.

Puber

“Meteen vanuit de trein naar een optreden”, vervolgt ze. “Het leven van een artiest. En dit is het leven van een artiestenmoeder… Uhm, nou, ik vind het heerlijk.” En ze gaat nog een stap verder: “Hoe fijn is het dat je nog iets voor je puber kunt doen? Want die pubers doen alles zelf en die kunnen alles zelf. En die hebben je heel vaak niet nodig. Die willen je ook heel vaak niet bij dingen, dus ik vind het heerlijk om de was van m’n puber te doen.”

Toch werd Chantal ook positief verrast toen ze de tas van haar zoon opende. “Ik moet zeggen: ‘Het zat allemaal keurig in een plastic zak'”, grapt ze. En daar bleef het niet bij, want James bleek tijdens zijn tripje ook nog een bijzondere aankoop te hebben gedaan. Maar tussen de spullen zat ook een wat minder aangename verrassing… Op de onderste elpee dook een ‘eng gezicht’ op!

Naast deze huiselijke avonturen had Chantal ook nog een spannende werkweek. Het Festival der Liebe, dat ze samen met Jan Smit presenteerde, vond gewoon plaats ondanks dreigende berichten over een mogelijke terreuraanslag. Jan en Chantal besloten niet om de hete brij heen te draaien en bespraken openlijk de situatie.

Tags

CHANTAL JANZEN

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.