Bruce Springsteen kondigt nieuwe Europese data aan

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Bruce Springsteen en The E Street Band hebben nieuwe data aangekondigd voor een aantal concerten in Europa. The Boss treedt in het voorjaar en de zomer van 2025 onder meer op in Engeland, Spanje, Duitsland, Frankrijk en Italië. Nederland staat niet in het rijtje.

De Europese tour van de Amerikaan begint op 17 mei in Manchester. Hij heeft ook de steden Lille, Liverpool, Berlijn, Frankfurt, San Sebastian en Gelsenkirchen toegevoegd. Eerder maakte Springsteen bekend dat hij in 2025 naar Marseille, Praag en Milaan zou komen. Dat betreft optredens die hij afgelopen jaar om stemproblemen moest afzeggen.

Springsteen bezoekt met de tour steden waar hij in 2023 en 2024 nog niet is geweest. Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van de artiest.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.