BenB Vol Liefde-Els weer verliefd

In B&B Vol Liefde lukt het Els niet om de liefde te vinden, maar op Instagram doet ze nu een opvallende onthulling. ,,Ik ben verliefd!''

Els is weer 'in love'
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Charlotte Wijnen

Els is momenteel op vakantie in Botswana en heeft daar haar hart verloren. Bij een foto waar ze samen met een man op staat, schrijft ze: ,,Ik ben verliefd! Serieus.”

Els verliefd

Maar Els heeft het niet over de man, maar over het land. ,,Dit prachtige land, de natuur, de mensen en vooral op de Nyala Berry boom en de Baobab boom! Zo indrukwekkend en zo mooi, daar word zelfs ik stil van…”, legt ze uit. ,,Nu heb ik altijd al een grote voorliefde gehad voor Afrika en ik was er al bang voor. Hier wil je toch nooit meer weg… Zo’n groot natuurliefhebber en dan op deze magische plek.”

Sinds haar deelname aan B&B Vol Liefde zit Els niet meer stil. In het begin genoot ze van alle aandacht die ze kreeg, maar onlangs liet ze weten dat het haar een beetje te veel wordt. ,,Zelfs op de toiletten wil men op de foto met mij!”, schreef ze op Instagram. ,,Het wordt ondertussen best veel allemaal. Nee niet jullie, alles wat er gebeurt.”

Stapje terug

Ze heeft dan ook besloten een stapje terug te doen. ,,Ik merk dat ik echt keuzes moet gaan maken. Soms dus ook nee moet gaan zeggen, wat ik trouwens al doe! Dat vind ik lastig. Ik ga nadenken over een modus, hoe de balans te vinden en op een mooie positieve maar ook ‘gezonde’ manier verder te gaan. Kom ik op terug.”

Tags

B&B VOL LIEFDE

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.