Baby Winter Vol Liefde-Amy Rose ziek

De baby van Saul en Amy Rose, die de liefde vonden door hun deelname aan het eerste seizoen van Winter Vol Liefde, is ziek. Aan haar volgers op Instagram vraagt Amy Rose hulp.

Baby Amy is ziek
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

,,Saar heeft echt enorm last van droge plekken op haar huid”, vertelt Amy in een filmpje dat ze deelt op haar Stories. ,,Soms zitten er ook allemaal velletjes op, het lijkt een beetje op eczeem. We hebben al heel veel crèmes van de dokter gehad, maar niks helpt.”

Ziek

Amy vraagt zich af of volgers deze klachten herkennen. ,,Dus als jullie tips hebben of dit herkennen, laat het me weten”, zegt Amy. In de volgende story deelt ze een filmpje van haar dochtertje, waarop de plekken goed te zien zijn. ,,Kijk nou…”

Naar Nederland

Amy is voor Saul naar Oostenrijk geëmigreerd en nu ze samen een dochtertje hebben, reizen moeder en dochter regelmatig zonder Saul terug naar Nederland. Hoewel Saul en Amy dat samen hebben besloten, vindt hij dat soms lastig.

‘Zwaar’

,,Amy en ik hebben sinds de geboorte van Sarah Rose besproken dat ze regelmatig naar Nederland toe zal gaan, zodat ook de familie in Nederland kan meegenieten van onze kleine dochter”, schreef hij onlangs op Instagram. ,,Dat valt me zwaar, maar de momenten die ik mis terwijl ze in Nederland is neem ik echter voor lief, want in mijn boekje is er niks belangrijker dan familie. Ik zal altijd de eerste zijn die Amy aanmoedigt om naar Nederland te gaan om de band met onze familie in Nederland te onderhouden.”

Tags

WINTER VOL LIEFDE

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck